Dockor

Dockor
Dockor
Dockor
Dockor
Dockor
Dockor
Dockor
Dockor
Dockor
Dockor

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

DOCKOR, 4 st,1900-40-tal, betående av 2 st helt i bisqvi, 5 delade kroppar, målade anletsdrag, en pojke med celluloid huvud, (sköldpadd) stoppad kropp, en ficka i massa/papiermache, delvis klädda i folkdräkter, längd ca 10-41 cm

Bruksslitage

718810

2019-12-31