Fåtölj jugend

Fåtölj jugend
Fåtölj jugend
Fåtölj jugend
Fåtölj jugend
Fåtölj jugend
Fåtölj jugend
Fåtölj jugend
Fåtölj jugend
Fåtölj jugend
Fåtölj jugend

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJ, jugend, 1900-talets första hälft, rutig textilklädsel, stomme i ek, sitthöjd ca 38 cm, total höjd 90 cm

Ben med smärre slitage

718811

2019-12-25