Leif Eriksson blandteknik

Leif Eriksson blandteknik
Leif Eriksson blandteknik
Leif Eriksson blandteknik
Leif Eriksson blandteknik
Leif Eriksson blandteknik
Leif Eriksson blandteknik

Såld för:

1 900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LEIF ERIKSSON (född 1939): "Hundring", signerad och daterad Leif Eriksson-77, 2/25, blandteknik, rammått ca 23x32 cm

718812

2020-01-11