Johannes Hedegaard skulptur

Johannes Hedegaard skulptur
Johannes Hedegaard skulptur
Johannes Hedegaard skulptur
Johannes Hedegaard skulptur
Johannes Hedegaard skulptur
Johannes Hedegaard skulptur
Johannes Hedegaard skulptur
Johannes Hedegaard skulptur
Johannes Hedegaard skulptur
Johannes Hedegaard skulptur
Johannes Hedegaard skulptur
Johannes Hedegaard skulptur

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHANNES HEDEGAARD, skulptur, kvinnohuvud, keramik, Danmark, signerad Johanna Hedegaard, höjd 29

Smärre slitage

718818

2019-12-27