Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
BRASGARNITYR, 3 delar, sannolikt Gunnar Ander för Ystad Metall, spade och eldgaffel höjd ca 70 cmställets höjd ca 50 cm
Bruksslitage, några repor
718823
2020-01-09
Gör en kostnadsfri värdering här