Brasgarnityr

Brasgarnityr
Brasgarnityr
Brasgarnityr
Brasgarnityr
Brasgarnityr
Brasgarnityr

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

BRASGARNITYR, 3 delar, sannolikt Gunnar Ander för Ystad Metall, spade och eldgaffel höjd ca 70 cmställets höjd ca 50 cm

Bruksslitage, några repor

718823

2020-01-09