Susan Gillhög blandteknik

Susan Gillhög blandteknik
Susan Gillhög blandteknik

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SUSAN GILLHÖG (född 1950): "Tårar av längtan", signerad och daterad Susan Gillhög 1982, blandteknik, ca cm

718824

2020-01-11