Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SLAGLÅSGEVÄR, 2 st, 1800-tal, halv- respektive helstock, längd ca 125-126 cm
Omfattande slitage, skador, den ena saknar hane, kompletteringar, laddstakar saknas
718832
2020-01-09
Gör en kostnadsfri värdering här