Slaglåsgevär

Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär

Såld för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SLAGLÅSGEVÄR, 2 st, 1800-tal, halv- respektive helstock, längd ca 125-126 cm

Omfattande slitage, skador, den ena saknar hane, kompletteringar, laddstakar saknas

718832

2020-01-09