Alvar Stihl krita

Alvar Stihl krita
Alvar Stihl krita

Såld för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ALVAR STIHL (samtida): Komposition, signerad och daterad A Stihl -80, krita, ca 14x19 cm

718841

2020-01-12