Franco Leidi etsning
Klubbat för:
450 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
FRANCO LEIDI (född 1933-2008): "Avfärd II", signerad Franco Leidi, kopparstick, bildmått ca 14x10,5 cm
Kuntoraportti
Ej examinerad ur ram
718853
Päivämäärä:
2019-12-28