Bruno Mathsson / Piet Hein Superelips bordsskiva
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BRUNO MATHSSON / PIET HEIN, bordsskiva, ´´Superelips´´, tillverkare Bruno Mathsson International Värnamo, två iläggsskivor à 50, fanérat i körsbär, etikettsmärkt, längd 200x120, maxlängd 300 cm
Bordsskivan med mindre kantslitage samt en större fanerskada
718855
2019-12-25