Bruno Mathsson / Piet Hein Superelips bordsskiva

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BRUNO MATHSSON / PIET HEIN, bordsskiva, ´´Superelips´´, tillverkare Bruno Mathsson International Värnamo, två iläggsskivor à 50, fanérat i körsbär, etikettsmärkt, längd 200x120, maxlängd 300 cm

Bordsskivan med mindre kantslitage samt en större fanerskada

718855

2019-12-25