Börje Sandelin torrnålsgravyr

Börje Sandelin torrnålsgravyr
Börje Sandelin torrnålsgravyr
Börje Sandelin torrnålsgravyr
Börje Sandelin torrnålsgravyr

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÖRJE SANDELIN, (1926-1970): "Skytten", signerad Sandelin, torrnålsgravyr, numrerad 18/35, bildmått 16,5x20,5 cm

Ej examinerad ur ram

718856

2019-12-28