Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BÖRJE SANDELIN, (1926-1970): "Skytten", signerad Sandelin, torrnålsgravyr, numrerad 18/35, bildmått 16,5x20,5 cm
Ej examinerad ur ram
718856
2019-12-28
Gör en kostnadsfri värdering här