Gittan Jönsson akvarell

Gittan Jönsson akvarell
Gittan Jönsson akvarell
Gittan Jönsson akvarell
Gittan Jönsson akvarell

Såld för:

8 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GITTAN JÖNSSON (född 1946): "Katastrofen", signerad och daterad Gittan Jönsson -75, akvarell, bildmått ca 21,5x27 cm, oramad

718857

2020-01-12