Gittan Jönsson akvarell

Gittan Jönsson akvarell
Gittan Jönsson akvarell
Gittan Jönsson akvarell
Gittan Jönsson akvarell

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GITTAN JÖNSSON (född 1946): Mansfigur i skogsmiljö, signerad och daterad Gittan Jönsson -82, akvarell, bladmått ca 23x31 cm, oramad

718861

2020-01-12