Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
JACOB JOHAN SILVÉN (1851-1924): Idyllisk sommardag vid bondgård - hönsen matas, signerad och daterad Jacob Silvén 1884, olja på duk, 62 x 47 cm.
718867
2020-03-08
Gör en kostnadsfri värdering här