Jacob Johan Silvén oljemålning 1884

Såld för:

10 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

JACOB JOHAN SILVÉN (1851-1924): Idyllisk sommardag vid bondgård - hönsen matas, signerad och daterad Jacob Silvén 1884, olja på duk, 62 x 47 cm.

718867

2020-03-08