Alf Svensson & Yngvar Sandström Galaxy fåtölj
Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ALF SVENSSON & YNGVAR SANDSTRÖM, "Galaxy", 1- par fåtöljer, Dux, ursprungligen formgiven 1968, stomme i formgjuten vit plast, klädsel djuphäftad brunt läder, sitthöjd ca 40, bredd 73 cm
Smärre bruksslitage, smärre repor på plasten, plasten något solskadad
718885
2019-12-29