Alf Svensson & Yngvar Sandström Galaxy fåtölj

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ALF SVENSSON & YNGVAR SANDSTRÖM, "Galaxy", 1- par fåtöljer, Dux, ursprungligen formgiven 1968, stomme i formgjuten vit plast, klädsel djuphäftad brunt läder, sitthöjd ca 40, bredd 73 cm

Smärre bruksslitage, smärre repor på plasten, plasten något solskadad

718885

2019-12-29