Hatthylla funkis

Hatthylla funkis
Hatthylla funkis
Hatthylla funkis
Hatthylla funkis
Hatthylla funkis
Hatthylla funkis

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HATTHYLLOR, 2 st, funkis, 1940-tal, aluminium och förkromade stålrör, längd ca 75 respektive 100 cm

Bruksslitage

718893

2019-12-31