Hatthyllor 2 st

Hatthyllor 2 st
Hatthyllor 2 st
Hatthyllor 2 st
Hatthyllor 2 st
Hatthyllor 2 st
Hatthyllor 2 st

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HATTHYLLOR, 2 st, funkis, 1940-tal, aluminium och förkromade stålrör, längd ca 120 cm

Bruksslitage

718894

2019-12-31