Piedestal / Trädgårdsbord

Piedestal / Trädgårdsbord
Piedestal / Trädgårdsbord
Piedestal / Trädgårdsbord
Piedestal / Trädgårdsbord
Piedestal / Trädgårdsbord
Piedestal / Trädgårdsbord
Piedestal / Trädgårdsbord
Piedestal / Trädgårdsbord

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TRÄDGÅRDSBORD/PIEDESTAL, omkring 1900-talets första hälft, gjutjärn, skiva i marmor, höjd ca 60, diameter 30 cm

Bruksslitage

718895

2019-12-31