Klubbat för:
160 EUR
Utropspris
200 EUR
ETT PAR TENNLJUSSTAKAR, Johan Gustaf Almqvist, Åbo, 1800-talets första hälft, elektrifierade, höjd 27 cm.
Bruksslitage, intryckningar, vinglig, elektrifieringen ej funktionstestad
718897
2020-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här