Elektrifierade tennljusstakar

Elektrifierade tennljusstakar
Elektrifierade tennljusstakar
Elektrifierade tennljusstakar
Elektrifierade tennljusstakar
Elektrifierade tennljusstakar
Elektrifierade tennljusstakar

Såld för:

160 EUR

Utropspris

200 EUR

ETT PAR TENNLJUSSTAKAR, Johan Gustaf Almqvist, Åbo, 1800-talets första hälft, elektrifierade, höjd 27 cm.

Bruksslitage, intryckningar, vinglig, elektrifieringen ej funktionstestad

718897

2020-01-13