Gucci väska Pebbled Leather New Jackie Large

Såld för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GUCCI, väska, "New Jackie", Pebbled Leather Large, i melerad brunt läder med spännen i gulmetall, dekor av fransar och bambu, en innerficka med dragkedja, avtagbar axelrem, märkt på etikett "GUCCI made in Italy" samt numrerad 218491 001998, 40 x 44 x 3 cm, tillhörande dustbag i original medföljer

Bruksslitage

718906

2020-02-22