Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
YVES SAINT LAURENT, axelbandsväska, brunt läder med spännen i guldfärgat metall, märkt "Made in Italy", numrerad 172459 002122, ca 40 x 44 x 18 cm
Bruksslitage
718907
2020-02-22
Gör en kostnadsfri värdering här