Yves Saint Laurent axelbandsväska

Såld för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

YVES SAINT LAURENT, axelbandsväska, brunt läder med spännen i guldfärgat metall, märkt "Made in Italy", numrerad 172459 002122, ca 40 x 44 x 18 cm

Bruksslitage

718907

2020-02-22