Klubbat för:
Osåld
Utropspris
300 EUR
LAMPETTER, 4 st, patinerad mässing, 1920/30-tal, en lampett med två ljuspunkter, svängda armar, höjd 41 cm, bredd 23,5 cm
Lätt slitage, elektrifierngen ej granskad
718908
2020-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här