Fyra lampeter

Fyra lampeter
Fyra lampeter
Fyra lampeter
Fyra lampeter
Fyra lampeter
Fyra lampeter

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

300 EUR

LAMPETTER, 4 st, patinerad mässing, 1920/30-tal, en lampett med två ljuspunkter, svängda armar, höjd 41 cm, bredd 23,5 cm

Lätt slitage, elektrifierngen ej granskad

718908

2020-01-13