Golvurna Bo Fajans

Golvurna Bo Fajans
Golvurna Bo Fajans
Golvurna Bo Fajans
Golvurna Bo Fajans
Golvurna Bo Fajans
Golvurna Bo Fajans
Golvurna Bo Fajans
Golvurna Bo Fajans
Golvurna Bo Fajans
Golvurna Bo Fajans

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EVA JANCKE-BJÖRK, lockurna, Bo Fajans, glaserad i krackelerad glasyr med dekor i blått av fiskar och sjöväxter, höjd ca 49 cm

Smärre slitage

718912

2019-12-28