Holger Roed oljemålning

Holger Roed oljemålning
Holger Roed oljemålning
Holger Roed oljemålning
Holger Roed oljemålning
Holger Roed oljemålning
Holger Roed oljemålning
Holger Roed oljemålning
Holger Roed oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

HOLGER ROED (1846-1874): Interiör, signerad och daterad -74, olja på duk, ca 26x30 cm

Dubblerad

718922

2019-12-30