Erik Jönsson oljemålning

Erik Jönsson oljemålning
Erik Jönsson oljemålning
Erik Jönsson oljemålning
Erik Jönsson oljemålning
Erik Jönsson oljemålning
Erik Jönsson oljemålning

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ERIK JÖNSSON (1893-1950): Bykyrka i vinterskrud, olja på duk, signerad och daterad E. Jönsson 1964, 73x82 cm

718928

2020-01-13