Ringar guld

Ringar guld
Ringar guld
Ringar guld
Ringar guld
Ringar guld
Ringar guld
Ringar guld
Ringar guld
Ringar guld
Ringar guld
Ringar guld
Ringar guld
Ringar guld
Ringar guld

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RINGAR, 4 st., 18 k röd och vitguld, bl a med syntetiska stenar resp. orientpärlor, ringstorlekar ca 17-18 mm, total vikt ca 9,8 g, ring, silver medföljer

Stenar med hack och repor förekommer, pärlor med visst slitage

718934

2020-01-04