Ringar guld
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RINGAR, 4 st., 18 k röd och vitguld, bl a med syntetiska stenar resp. orientpärlor, ringstorlekar ca 17-18 mm, total vikt ca 9,8 g, ring, silver medföljer
Stenar med hack och repor förekommer, pärlor med visst slitage
718934
2020-01-04