Klubbat för:
1 200 SEK
1 500 SEK
PETER DAHL (1934-2019): 2 st, "Bacchus Venus" samt "Vad Sankte Fredman lär", ur Fredmans epistlar, signerade Peter Dahl, färglitografier, ca 29x42 cm
Ej examinerad ur ram
718946
2019-12-28