Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HELMUT MANTEL (född 1925): Utsikt från Slussen mot Gamla Stan (Stockholm), signeradf E.H. Mantel, olja på duk, ca 72x135 cm
718957
2019-12-26
Gör en kostnadsfri värdering här