Soffbord av mässing och glas

Soffbord av mässing och glas
Soffbord av mässing och glas
Soffbord av mässing och glas
Soffbord av mässing och glas
Soffbord av mässing och glas
Soffbord av mässing och glas
Soffbord av mässing och glas
Soffbord av mässing och glas

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, 1970/80-tal, ställning i mässing, skiva av glas, höjd ca 52, 100x140 cm

Bruksslitage

718959

2019-12-29