Helga Wachholz

Helga Wachholz
Helga Wachholz
Helga Wachholz
Helga Wachholz
Helga Wachholz
Helga Wachholz

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HELGA WACHHOLZ (född 1936): "Ringlek", signerad och daterad 1981, olja på duk, ca 94x77 cm

718963

2019-12-26