Helga Wachholz
2019-12-26
718963
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
HELGA WACHHOLZ (född 1936): "Ringlek", signerad och daterad 1981, olja på duk, ca 94x77 cm