Klubbat för:
550 SEK
1 500 SEK
SERVERINGSBORD, sannolikt England, 1900-talets första hälft, stomme i mahogny, fällbara klaffar vid sidorna, höjd ca 66 cm
Bruksslitage
718964
2019-12-29