Fontän

Fontän
Fontän
Fontän
Fontän
Fontän
Fontän
Fontän
Fontän
Fontän
Fontän
Fontän
Fontän

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

FONTÄN, 1800-talets senare del, pojke och svan, gjutjärn, höjd ca 111 cm

Senare bemålad, slitage, skador, spricka

718985

2019-12-26