Oidentifierad konstnär
2019-12-26
718987
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Fågeljakt, osignerad, akvarell, ca 16,5x27 cm