Snedklaffssekretär

Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SNEDKLAFFSSEKRETÄR, 1900-talets första hälft, bemålad, beslag i mässing, höjd 111, 76x47 cm

Senare bemålad, slitage och fläckar, ej fungerande lås

718991

2019-12-26