Klubbat för:
Osåld
Utropspris
500 EUR
SOFFGRUPP, 1+2, Häkli Lahti-Finland, 1960-tal, soffans längd 183 cm, fotöljernas bredd 71 cm, sitt höjd ca 72 cm
Smärre fläckar. Ställvis slitage.
718993
2020-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här