Häkli soffgrupp 1+2

Häkli soffgrupp 1+2
Häkli soffgrupp 1+2
Häkli soffgrupp 1+2
Häkli soffgrupp 1+2
Häkli soffgrupp 1+2
Häkli soffgrupp 1+2
Häkli soffgrupp 1+2
Häkli soffgrupp 1+2
Häkli soffgrupp 1+2
Häkli soffgrupp 1+2

Såld för:

Osåld

Utropspris

500 EUR

SOFFGRUPP, 1+2, Häkli Lahti-Finland, 1960-tal, soffans längd 183 cm, fotöljernas bredd 71 cm, sitt höjd ca 72 cm

Smärre fläckar. Ställvis slitage.

718993

2020-01-13