Skåp teak

Skåp teak
Skåp teak
Skåp teak
Skåp teak
Skåp teak
Skåp teak
Skåp teak
Skåp teak
Skåp teak
Skåp teak

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, teak/teakfaner, dörrpar med bakomvarande hyllinredning, 2 lådor, 1960-tal, Sverige, höjd 179, 110 x 41,5 cm

Bruksslitage, vissa märken/repor

719002

2020-01-13