Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP, teak/teakfaner, dörrpar med bakomvarande hyllinredning, 2 lådor, 1960-tal, Sverige, höjd 179, 110 x 41,5 cm
Bruksslitage, vissa märken/repor
719002
2020-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här