Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida): (10) Landskapsmotiv, monogramsignerade JÖ, olja på pannå/ olja på duk, varierande format
719014
2020-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här