Landskapsmotiv

Landskapsmotiv
Landskapsmotiv
Landskapsmotiv
Landskapsmotiv
Landskapsmotiv
Landskapsmotiv

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida): (10) Landskapsmotiv, monogramsignerade JÖ, olja på pannå/ olja på duk, varierande format

719014

2020-01-11