Alvar Stihl akvarell resp olja

Såld för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALVAR STIHL (samtida): (2+1) Modell, figurscener, signerade, akvarell resp olja, bildmått ca 17x21-30x28 cm, oramade

719034

2020-01-10