Fällbord
Klubbat för:
1 400 SEK
1 000 SEK
FÄLLBORD, 1800-talets slut, skiva rikligt dekorerad med intarsia med figurscen av riddare och drake, på pelarfot, höjd 76, 60x60 cm
Åldersrelaterat slitage, skivan är något ostadig, sprickor vid bordsskiva
719043
2019-12-26