Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 500 SEK
AKKE HUGH MALMESTRÖM (1894-1968): "Gesundaberget från Åsens fäbodar", signerad och daterad A.H Malmeström -45, olja på pannå, ca 72x92 cm
719054
2020-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här