Akke Hugh Malmeström oljemålning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

AKKE HUGH MALMESTRÖM (1894-1968): "Gesundaberget från Åsens fäbodar", signerad och daterad A.H Malmeström -45, olja på pannå, ca 72x92 cm

719054

2020-01-11