Arturo Rietti oljemålning

Arturo Rietti oljemålning
Arturo Rietti oljemålning
Arturo Rietti oljemålning
Arturo Rietti oljemålning
Arturo Rietti oljemålning
Arturo Rietti oljemålning

Såld för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARTURO RIETTI (1863-1943): Porträtt, signerad A Rietti, olja på duk, ca 49x39 cm

719055

2020-01-11