Aurél Naray oljemålning

Aurél Naray oljemålning
Aurél Naray oljemålning
Aurél Naray oljemålning
Aurél Naray oljemålning
Aurél Naray oljemålning
Aurél Naray oljemålning
Aurél Naray oljemålning
Aurél Naray oljemålning
Aurél Naray oljemålning
Aurél Naray oljemålning

Såld för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

AURÉL NARAY (1883-1948): Flicka med fiol, signerad Naray, olja på duk, ca 70x56 cm

719056

2020-01-11