Klubbat för:
900 SEK
1 200 SEK
RESEIKON, triptyk, mässing, 1900-tal, målade sakrala figurscener, ca 6x6 cm, utfälld längd 16,5 cm
Målningar med krackelyrer och färgbortfall, bucklor
719058
2020-01-05