Göran Malmvall
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GÖRAN MALMVALL, vitrinskåp, "KA72", Karl Andersson & Söner, fanerade med mahongy, pardörrar i vitrin, invändigt med hyllplan i glas samt belysning, beslag i borstad mässing, höjd ca 202, 80x35 cm
Bruksslitage, mindre stötmärken samt ytslitage och fanérskador förekommer
719063
2019-12-31