Göran Malmwall

Göran Malmwall
Göran Malmwall
Göran Malmwall
Göran Malmwall
Göran Malmwall
Göran Malmwall
Göran Malmwall
Göran Malmwall
Göran Malmwall
Göran Malmwall

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GÖRAN MALMVALL, vitrinskåp, "KA72", Karl Andersson & Söner, fanerade med mahongy, pardörrar i vitrin, invändigt med hyllplan i glas samt belysning, beslag i borstad mässing, höjd ca 202, 80x35 cm

Bruksslitage, mindre stötmärken samt ytslitage och fanérskador förekommer

719065

2019-12-31