1800-luvun empire peili

1800-luvun empire peili
1800-luvun empire peili
1800-luvun empire peili
1800-luvun empire peili
1800-luvun empire peili
1800-luvun empire peili
1800-luvun empire peili
1800-luvun empire peili
1800-luvun empire peili
1800-luvun empire peili

Klubbat för:

200 EUR

300 EUR

SPEGEL, empire, tidigt 1800-tal, otydlig Stockholms hallstämpel, förgylld och bronserad, rak form tympanonformat krön, tvådelat glas, höjd 112,5 cm, bredd 51,5 cm

Kulumaa, myöhemmin pronsattu

719083

2019-12-29