Tiffany

Tiffany
Tiffany
Tiffany
Tiffany
Tiffany
Tiffany
Tiffany
Tiffany
Tiffany
Tiffany
Tiffany
Tiffany
Tiffany
Tiffany

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TIFFANY, & CO, skål, silver, 1900-talets första hälft, veckad kant, genombruten dekor, på fyra kulfötter, längd 9 cm, vikt 42 g

Bruksslitage, två kulfötter sneda.

719085

2020-01-04