Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TIFFANY, & CO, skål, silver, 1900-talets första hälft, veckad kant, genombruten dekor, på fyra kulfötter, längd 9 cm, vikt 42 g
Bruksslitage, två kulfötter sneda.
719085
2020-01-04
Gör en kostnadsfri värdering här