Bestick

Bestick
Bestick
Bestick
Bestick
Bestick
Bestick
Bestick
Bestick
Bestick
Bestick
Bestick
Bestick

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BESTICK 38 st, mestadels Nils Johan, omkring 1900-talets mitt, rostfritt stål och bakelit, 12 bordsgafflar (längd 19,5 cm), 8 bordsskedar (längd 20 cm), 10 knivar (längd ca 20 cm), 3 bordssknivar (längd ca 19 cm) samt 5 fiskgafflar (längd 18,5 cm)

Bruksslitage.

719089

2020-01-03