Sybord 1800-tal

Sybord 1800-tal
Sybord 1800-tal
Sybord 1800-tal
Sybord 1800-tal
Sybord 1800-tal
Sybord 1800-tal
Sybord 1800-tal
Sybord 1800-tal
Sybord 1800-tal
Sybord 1800-tal
Sybord 1800-tal
Sybord 1800-tal

Såld för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SYBORD, 1800-tal, fanerat med olika träslag och intarsia av blommor, beslag av mässing, uppfällbar skiva med bakomliggande fack, lock med infälld spegel, höjd ca 71, 49x7 cm

Smärre fanerskador och sprickor

719103

2020-01-14