Sybord 1800-tal
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SYBORD, 1800-tal, fanerat med olika träslag och intarsia av blommor, beslag av mässing, uppfällbar skiva med bakomliggande fack, lock med infälld spegel, höjd ca 71, 49x7 cm
Smärre fanerskador och sprickor
719103
2020-01-14